• Zavolejte: +420 602 366 687
  • sekretariat@medialnigrafika.cz
Bakaláři
Rozvrh tříd
Suplování
Facebook
Twitter
LinkedIn
Google+
YouTube

Přijímací řízení - stav a pokračování:

palce2

U tříletých oborů je situace jednodušší. Až na 3, všichni splnili podmínky pro přijetí a 22.4. jim budeme posílat potvrzení o přijetí. Zároveň jejich evidenční čísla pověsíme na web. Od 22.4. vás budeme očekávat se zápisovým lístkem k podpisu smlouvy o studiu (se zákonným zástupcem). Jednu ze tříletých tříd budeme ještě doplňovat ve druhém kole přijímacího řízení hned začátkem května.

U zájemců o maturitní obory musíme počkat na výsledky testů od Cermatu. Ty by měly být do 28.4. do 12.00 hod. Držíme všem palce. V každém případě vám do 28.4. do 12.00 dáme vědět, jak jste na tom (pověsíme výsledky i na web). A pak vás hned budeme očekávat se zápisovým lístkem k podpisu smlouvy o studiu (se zákonným zástupcem). Je možné, že i jednu z maturitních tříd budeme ještě doplňovat ve druhém kole.

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>