• Zavolejte: +420 274 868 770
  • sekretariat@medialnigrafika.cz
Bakaláři
Rozvrh tříd
Suplování
Facebook
Twitter
LinkedIn
Google+
YouTube

Pro rodiče studentů

Přehled webu pro rodiče

Důležité odkazy pro rodiče studentů na jednom místě

Tady najdete rozvrh tříd. Pro teoretické vyučování  a hodiny o délce 45 minut platí na 100%. Pro praktické vyučování = odborný výcvik jsou hodiny 60minutové. Je jich celkem 6 pro první a druhý ročník a 7 pro třetí a čtvrtý ročník. Odborný výcvik OV začíná v 8.00 hod., přestávky jsou 10.10-10.30 a 12.50-13.50, končí se v 15.20 (1. a 2. roč.) resp. v 16.20 (3. a 4. roč.). Bohužel žádný systém neumožňuje současně použít různou délku hodin, proto je zobrazení OV na rozvrhu zavádějící. Omlouváme se.

Rychlý přístup na rozvrh je přes knížku v kolečku v pravém horním rohu webu.

Tady je suplování – to se téměř denně aktualizuje.

Rychlý přístup na suplování je také přes ikonu dvou postav v hlavičce stránky.

Tady je přístup do školního systému docházky a známek (přihlašovací data získáte na sekretariátu). Rychlý přístup je také v hlavičce pod názvem „B“ = Bakaláři. Do mobilů si můžete  stáhnout aplikaci „Bakaláři“ pro pohodlnější přístup z mobilu.

Zde najdete složení školské rady.

Zde jsou různé další informace pro studenty (případně i pro rodiče).

Různé novinky a zprávy naleznete na stránce aktuality nebo na školním facebooku.

Rychlý přístup na facebook je také v hlavičce webu – kolečko s písmenem f.

Pro akutní infromace a pro omlouvání studentů, můžete volat na sekretariát: 274 868 770. Omluvu můžete zaslat emailem na sekretariat@medialnigafika.cz. Nicméně ji pak zapište do omluvního listu.

Upozorňujeme, že z rodinných důvodů se zásadně omlouvá předem. Vedení školy nebude přijímat neomluvené hodiny dodatečné omluvy bez opodstatněného zdůvodnění, to platí především pro 18leté studenty.

V případě potřeby uvolnění studenta z výuky musí zákonný zástupce omluvu s důvodem uvolnění zapsat předem do omluvného listu. Bez záznamu v omluvním listu podepsaného zákonným zástupcem nebude nezletilý student z vyučování uvolněn. Zde najdete žádost o vícedenní uvolnění žáka z vyučování – ta se musí podat s dostatečným předstihem, aby ji mohl třídní doporučit a ředitel schválit.

V případě potřeby kontaktovat přímo  jednotlivé pracovníky školy najdete spojení zde.