Suplování:   Úterý 27.9.2022 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

M2C

 

voln

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Dudášová Helena

1.hod

odpadá

VK

M2C

 

prázdniny, svátek,...

 

6.hod

supl. (Hg)

VK

M2C

(6)

 

Kaloušová Tereza

5.hod

supl. (Hg)

CJ

M2C

(6)

 

Míčová Romana

1.hod

supl. (Ut)

SP

3B

(2)

 
 

5.hod

supl. (OŠ)

TeG

M3C

(7)

 

Placáková Petra

8.hod

spojeno (Še)

AJ

M4A (AJ1)

(1...)

 

Vávrová Dagmar

4.hod

změna

AJ

M1B (A1)

(5)

 
 

4.hod

spojeno (Še)

AJ

M1B (A2)

(5)

 

Vojtová Hana

2.hod

supl. (Ut)

M

M3A

(11)

 

Zikmunda Martin

2.hod

supl. (Hg)

CJ

M2B

(6)

 
 

4.hod

supl. (Ut)

CJ

M3C

(2)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3B

1.hod

SP

 

(2)

supluje

Míčová Romana

(Ut)

M1B

4.hod

AJ

A1

(5)

změna

Vávrová Dagmar

 
 

4.hod

AJ

A2

(5)

spojí

Vávrová Dagmar

(Še)

M2A

6.hod

IKT

   

odpadá

 

(OŠ)

 

7.hod

KT

   

odpadá

 

(Hg)

 

8.hod

KT

   

odpadá

 

(Hg)

M2B

0.hod

AJ

A1

 

odpadá

 

(Še)

 

1.hod

KT

   

odpadá

 

(Hg)

 

2.hod

CJ

 

(6)

supluje

Zikmunda Martin

(Hg)

 

6.hod

AJ

A2

 

odpadá

 

(Še)

M2C

5.hod

CJ

 

(6)

supluje

Kaloušová Tereza

(Hg)

 

6.hod

VK

 

(6)

supluje

Dudášová Helena

(Hg)

M3A

2.hod

M

 

(11)

supluje

Vojtová Hana

(Ut)

 

7.hod

AJ

A1

 

odpadá

 

(Še)

M3C

4.hod

CJ

 

(2)

supluje

Zikmunda Martin

(Ut)

 

5.hod

TeG

 

(7)

supluje

Míčová Romana

(OŠ)

M4A

1.hod

AJ

AJ1

 

odpadá

 

(Še)

 

8.hod

AJ

AJ1

(1...)

spojí

Placáková Petra

(Še)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 29.9.2022 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

M1C

               

voln

Změny v rozvrzích učitelů:

Kraml Pavel

6.hod

supl. (Hg)

TeG

M1C

(6)

 

Míčová Romana

1.hod

spojeno (Hg)

TeG

M4A (TeD)

(7)

 
 

5.hod

supl. (Ut)

SP

3B

(5)

 

Placáková Petra

7.hod

supl. (Hg)

AJ

M1C

(6)

 
 

8.hod

odpadá

AJ

M1C (A2)

 

prázdniny, svátek,...

Změny v rozvrzích tříd:

3B

5.hod

SP

 

(5)

supluje

Míčová Romana

(Ut)

M1C

6.hod

TeG

 

(6)

supluje

Kraml Pavel

(Hg)

 

7.hod

AJ

 

(6)

supluje

Placáková Petra

(Hg)

M4A

1.hod

TeG

TeD

(7)

spojí

Míčová Romana

(Hg)

 

 

Suplování:   Pátek 30.9.2022 (lichý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Dörnerová Adéla

2.hod

supl. (Ut)

AJ

3B

(15)

 

Vlček Jan

3.hod

supl. (Ut)

M

M3B

(6)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3B

2.hod

AJ

 

(15)

supluje

Dörnerová Adéla

(Ut)

M3B

3.hod

M

 

(6)

supluje

Vlček Jan

(Ut)

 

Zpracováno v systému Bakaláři