fbpx

Ukončení PŘ – 2.kolo nebude:

16.5.2023
Už jsme pravděpodobně ukončili akci “Škatule, škatule, hýbejte se” a naplnili jsme kapacitu ve všech oborech. Jenom si někdo čas od času vzpomene, že chce přestoupit na jinou školu :-(. Děkujeme všem, kdo si naši školu vybrali, a přinesli zápisový lístek.

9.5.2023

Oslovili jsme celkem 24 uchazečů z oborů RGM(matur.) a RG(učeb.), kteří byli pod čarou. Uvolnila se místa, a v případě zájmu můžou nastoupit. Někteří z nich už nastoupili jinam. Brzy oslovíme další.

2.5.2023
2. kolo přijímacího řízení nebudeme vyhlašovat v žádném z oborů.


2.5.2023
Nepřijatým uchazečům jsme na emaily uvedené v přihlášce zaslali tabulku s pořadím evidenčních čísel uchazečů umístěných “pod čarou”.

28.4. 2023
18.30
Pořadí , dosažené body, kolik bodů měl posledný přijatý a poučení o odvolání dostanou nepřijati uchazeči během příštího týdne poštou. Pokud jste byli přijati, řekneme vám umístění, až přinesete zápisový lístek. Nemáme bohužel umělou inteligenci, která by byla schopna odpovědět na všechny dotazy a jaště je zasílat emailem. Máme co dělat, abychom zvládali předepsané povinnosti. Díky za pochopení.

16.33:

Výsledky přijímacího řízení zjistíte na tomto odkazu: https://www.medialnigrafika.cz/vysledky-prijimaciho-rizeni-2023/Musíte tam zadat své evidenční číslo a systém vám napíše odpověď. Pokud jste se hlásili na dva obory, můžou být odpovědi rozdílné. Pokud byl někdo přijat na maturitní obor, pak jsme u nematuritního oboru dali znak “nepřijatý z důvodu přijetí na jiný obor”. Sekretářka paní Petra Petržílková ještě během víkendu pošle všem přijatým email s popisem, jak to bude organizované dál.

Od úterý budeme posílat nepřijatým dopisy s výsledky a s popisem možnosti odvolání.

16.15: Tabulky jsou hotové, teď se to věší na web.


Pracujeme na tabulkách pro vyhlášení výsledků PŘ. Maximálně do 17.00 bychom chtěli připravit interaktivní tabulku, kde se po zadání evidenčního čísla napíše výsledek PŘ. Zároveň vám odpoledne pošleme emaily s komentářem, co bude následovat.

Uchazečům o maturitní obor jsme zaslali protokoly z testů s bodovým ohodnocením na emaily zadané do přihlášky.

Zde najdete test z 1. dne z ČJ s dopsanými výsledky ( zdroj: https://www.statniprijimacky.cz/vysledky-test-cestina-2023). 2. den zadání (klik) a výsledky testu ČJ (klik). A zde najdete řešení matematiky za 1.den : https://www.statniprijimacky.cz/reseni-test-matematika-2023, a za druhý den: https://www.statniprijimacky.cz/reseni-test-matematika-2023-2-termin.


Testy jsme naskenovali a odeslali na CERMAT. Tam budou cca 360 tisíc testů vyhodnocovat a 28. dubna dostaneme výsledky. Mezitím zpracujeme výsledky i z pohovorů uchazečů o tříleté studium. Pravděpodobně 28. dubna odpoledne zveřejníme výsledky. Zde v novinkách zveřejníme evidenční čísla přijatých uchazečů. Ti by pak měli do deseti pracovních dnů doručit do školy “zápisový lístek” (ten dostanete na ZŠ, nebo na školním úřadu Magistrátu nebo KÚ). Jedenáctým dnem začneme obsazovat volná místa zájemci, které jsme pro naplnění kapacity nemohli přijmout. Dochází k tomu každý rok, protože každý uchazeč může být přijat na dvě školy.

Pokud jste se k přijímacím zkouškám nemohli dostavit, můžete se omluvit a přijít na náhradní termín, ten je letos pro maturitní obory 10. a 11.5. Pokud jste se nedostali na pohovor k tříletému oboru, a máte zájem, spojte se se sekretariátem – sekretariat@medialnigrafika.cz, domluví s vámi náhradní termín ještě před 28.4.

Držíme všem palce a těšíme se na setkání 28.4.+.

Pokud si nebudete něčím jisti, můžete zavolat:

724 248 455

211 152 514

Ale lepší je napsat dotaz na email

sekretariat@medialnigrafika.cz.

Určitě vám odpovíme, nebo i zavoláme pro upřesnění.

Informace o oborech(klik).

Informace o přijímacím řízení (klik).

Až půjdete na zkoušku, zde najdete přístup do školy ze zastávky Sídliště Letňany a z parkoviště LIDLu.


Zde na plánku školy si můžete natrénovat příchod do vám určené učebny.