Dny otevřených dveří

Termíny a organizace dnů otevřených dveří

Organizace a termíny DOD

Od října 2023 budou klasické DOD ve škole:

Úterý 14.11.2023 14-18.00 

Sobota 2.12.2023 10-15.00 

Čtvrtek 11.1.2024 14-18.00 

Úterý 6.2.2024 14-18.00 

          

Zde se můžete zaregistrovat(klik).

Den otevřených dveří na Střední škole mediální grafiky a tisku!

Kdy: úterý 31. října 2023 od 14:00 do 18:00
Kde: Střední škola mediální grafiky a tisku, Praha 9, Beranových 140/695

Chcete nahlédnout do světa mediální grafiky a tisku? Přijďte a podívejte se na naše moderní zařízení, setkejte se s našimi talentovanými studenty a zjistěte více o studijních programech, které nabízíme.

Co můžete očekávat:

  • Prohlídka našich moderních učeben a dílen.
  • Ukázky prací našich studentů.
  • Možnost setkat se s učiteli a dozvědět se více o našich kurzech.
  • Přednášky a workshopy na různá témata spojená s mediální grafikou a tiskem v grafických ateliérech, v tikařské a knihařské dílně.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Zde se můžete zaregistrovat(klik).

Podrobnosti zde.

Dobrý den,
děkujeme vám za zájem o naši školu. Čekáme Vás ve škole – dveře budou otevřené. Když přijdete dřív, nevadí, vejděte budeme se vám věnovat.

MHD je optimální přijet na zastávku Sídliště Letňany(klik),

pokračovat po chodníku za LIDL k brance do našeho areálu. 

Autem zaparkujte u LIDLu Letňany (50.1432019N, 14.5059244E)-

a pokračujte po chodníku za LIDL k brance do našeho areálu (klik).

Podrobnosti najdete na naší titulní stránce www.medialnigrafika.cz

Ve skupinkách vás studenti provedou po škole. Ve třídách vám učitelé řeknou, co a jak se učí. V aule bude setkání, kde se dozvíte vše o přijímacím řízení, o organizaci výuky, adaptačním kurzu, obědech, učebnicích…o organizaci a obsahu odborného výcviku (praxe). Budete se moct zeptat na cokoli. Celkem podle našich zkušeností můžete počítat s cca 1 hodinou.
V případě, že zabloudíte, volejte do 16.00 724 248 455 (211 152 514). Po 16.00 volejte 602 366 687, ale musíte být trpěliví.

O organizaci jednotlivých dnů DOD vás budeme informovat s předstihem podle očekávané regulace pro školy. V případě zájmu se prosím zaregistrujte. Pokud budou v dané době nějaké regulace počtu osob, umožní nám to zorganizovat DOD tak, abychom požadavkům hygieny vyhověli.

V případě online DOD vám po registraci zašleme link na schůzku v Teamsech s návodem, jak se připojit.
Při registraci prosím zaklikněte: “Rezervovat více osob” a vyplňte kolik osob přijde. Nemusíte se registrovat do systému ani přihlasovat – vyplňte pouze jméno, telefon a email, zaškrtněte  souhlas se zpracováním dat a vpravo dole klikněte na Dokončit. Děkujeme.

Soukromé dny otevřených dveří

Zveme ty, co nestíhají návštěvu školy během Dnů Otevřených Dveří na privátní DOD. Objednejte se na telefonu 602 366 687. Budeme se Vám věnovat v čase, který Vám vyhovuje.

Pokud pojedete MHD, tak musíte do přejmenované zastávky Sídliště Letňany (předtím zastávka Krausova). Autem zaparkujete u LIDLu. Spojení je popsané na titulní stránce.

Co se dozvíte a uvidíte

Přijďte a vyzkoušejte si 3D tisk, pořiďte si velkoplošný portrét z profesionálního fotoaparátu na profesionální tiskárně, udělejte si svoji grafiku na placku, kterou si odnesete s sebou.

Budeme Vás informovat o veškerých podmínkách studia na Naší škole jak v oblasti teoretické, tak praktické.

Popíšeme Vám aktivity školní i mimoškolní, zahraniční praxe i sportovní turnaje, kterých se škola účastní.

V případě zájmu Vás seznámíme s možností stravování v blízkém SOU Čakovice (kuchař – číšník) a  ubytování pro mimopražské v blízkých DM (10 a 20 minut) na Střížkově a v Karlíně.
Vše důležité prodiskutujete s ředitelem školy, který Vám zodpoví veškeré dotazy při setkání, které probíhá každou celou hodinu v aule. Předvedeme Vám moderní polygrafickou technologii, kterou Naši studenti SŠMGT využívají a kterou si můžete i Vy sami osobně vyzkoušet v Našich ateliérech a dílnách v podobě zhotovení např. vlastní velkoplošné fotografie (portrét 32 x 45), fotoknihy, 3D tisk atd. Ukážeme Vám i teoretické učebny a školní polygrafické minimuzeum i výstavky prací našich studentů. Zájemci si můžou vyzkoušet testy jednotné (státní) přijímací zkoušky, nebo si v naší tiskárně a knihárně můžete připravit malou fotoknihu – „fotobook“, zhotovit sešit, památník, personalizovaný trhací blok, nebo i nástěnný kalendář. Školou vás individuálně provedou studenti. Každý se zdrží na jednotlivých zastávkách prohlídky podle svého zájmu, na místě může diskutovat s učiteli i studenty a ptát se na to, co ho zajímá.

Galerie