Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří ve školním roce 2020/2021

čtvrtek 19.11. 2020 od 16.00 do 17.00 hod.  

čtvrtek 26. 11. 2020 od 16.00 do 17.00 hod.

sobota 5. 12. 2020 od 10.00 a od 14.00 hod.

středa 10.2. 2021 od 17.00 hod. online

čtvrtek  18. 2. 2021 od 17.00 hod. online

čtvrtek  25.2. 2021 od 17.00 hod. online

Organizace OL DOD během koronavirové doby

Korona a nařízení nás donutily posunout termín prvního dne otevřených dveří o dva týdny na 22.10. od 14.00 do 17.00 hod. Moc jsme si nepomohli. Musíme připravit OL DOD (online Den otevřených dveří) tak, abychom vyhověli platným předpisům pro školy. OL dveře budeme mít skutečně otevřené na MS Teams.. Abychom dodrželi počty virtuálních povolených účastníků 🤪, objednejte si prosím čas návštěvy pomocí tlačítka „rezervace“.  Nezapomeňte vyplnit počet osob. Pokud vám to nepůjde, zavolejte sekretariát, a my vám rezervaci vyplníme. Děkujeme.

Pro všechny nabídneme možnost online návštěvy. Zažádejte si prosím o přístup pomocí emailu na sekretariat@medialnigrafika.cz, nebo přes tlačítko REZERVACE.

Soukromé dny otevřených dveří

Tohle začne platit, až to bude ve školách možné:
Zveme ty, co to nestihli návštěvu školy během Dnů Otevřených Dveří na privátní DOD. Objednejte se na telefonu 602 366 687. Budeme se Vám věnovat v čase, který Vám vyhovuje.

Pokud pojedete MHD, tak musíte do přejmenované zastávky Sídliště Letňany (předtím zastávka Krausova). Autem zaparkujete u LIDLu. Spojení je popsané na titulní stránce.

Co se dozvíte a uvidíte

Přijďte a vyzkoušejte si 3D tisk,  pořiďte si velkoplošný portrét z profi fotoaparátu na profi tiskárně, udělějte si svoji grafiku na triko, které si odnesete s sebou.

Budeme Vás informovat o veškerých podmínkách studia na Naší škole jak v oblasti teoretické, tak praktické.

Popíšeme Vám aktivity školní i mimoškolní, zahraniční praxe i sportovní turnaje, kterých se škola účastní.

V případě zájmu Vás seznámíme s možností stravování v blízkém SOU Čakovice (kuchř – číšník) a  ubytování pro mimopražské v blízkých DM (10 minut) na Střížkově a v Čakovicích.
Vše důležité prodiskutujete s ředitelem školy, který Vám zodpoví veškeré dotazy při setkání, které probíhá každou celou hodinu v aule.Předvedeme Vám moderní polygrafickou technologii, kterou Naši studenti SŠMGT využívají a kterou si můžete i Vy sami osobně vyzkoušet v Našich ateliérech a dílnách v podobě zhotovení např. vlastní velkoplošné fotografie (portrét 32 x 45), fotoknihy, 3D tisk atd. Ukážeme Vám i teoretické učebny a školní polygrafické minimuzeum i výstavky prací našich studentů.Zájemci si můžou vyzkoušet testy jednotné (státní) přijímací zkoušky, nebo si v naší tiskárně a knihárně můžete připravit malou fotoknihu – „fotobook“, zhotovit sešit, památník, personalizovaný trhací blok, nebo i nástěnný kalendář.Školou vás individuálně provedou studenti. Každý se zdrží na jednotlivých zastávkách prohlídky podle svého zájmu, na místě může diskutovat s učiteli i studenty a ptát se na to, co ho zajímá.

Galerie