Registrace na Dny otevřených dveří a Webináře Pojmové mapy ContextMinds

Na záložce kalendáře zvolte událost (DOD nebo Webinář). Pak klikněte na “Kalendář” a vyberte datum/ týden. Pak klikněte přímo na událost, kam se chcete přihlásit. Do systému Reservanto se registrovat nemusíte, vyplňte pouze jméno, telefon a email, zaškrtněte  souhlas se zpracováním dat a vpravo dole klikněte na Dokončit. Děkujeme.

Jak se přihlásit?

Jak na to?

Nejdříve zvolte záložku na kalendáři: DOD nebo Webináře Pojmové mapy. Vyberte si prosím termín v kalendáři a zaregistrujte se na něj. 

Pozvánku na webinář  Pojmové mapy spolu s linkem na teams dostanete v den konání emailem. Nemusíte se registrovat do systému ani přihlašovat – vyplňte pouze jméno, telefon a email, zaškrtněte  souhlas se zpracováním dat a vpravo dole klikněte na Dokončit. Děkujeme.

O organizaci jednotlivých dnů DOD vás budeme informovat s předstihem podle očekávané regulace pro školy. Pokud budou v dané době nějaké regulace počtu osob, umožní nám to zorganizovat DOD tak, abychom požadavkům hygieny vyhověli. V případě online DOD vám po registraci zašleme link na schůzku v Teamsech s návodem, jak se připojit.

Při registraci prosím zaklikněte: “Rezervovat více osob” a vyplňte kolik osob přijde. Nemusíte se registrovat do systému ani přihlašovat – vyplňte pouze jméno, telefon a email, zaškrtněte  souhlas se zpracováním dat a vpravo dole klikněte na Dokončit. Děkujeme.

Soukromé dny otevřených dveří

Zveme ty, co nestíhají návštěvu školy během veřejných Dnů otevřených dveří na privátní DOD. Objednejte se na telefonu 602 366 687. Budeme se Vám věnovat v čase, který Vám vyhovuje.

Kde nás najdete

Beranových 140/695, Praha 9-Letňany

Přijedete-li autem, můžete zaparkovat u LIDLu (do GPS zadejte bod 50.1431389N, 14.5067778E). Nový Lidl u vchodu do naší školy má na parkovišti závory (100Kč/hod.), ale zatím je nepoužívá. Krátkodobě tam můžete při návštěvě školy zaparkovat – co nejdále od vjezdu směrem k betonovému plotu za Lidlem. V betonovém plotu za Lidlem je branka vedoucí k naší škole.  Když to nepůjde u Lidlu, můžete zkusit zaparkovat vedle u Blue Orange (fitness) a projít parkovištěm Lidlu k betonovému plotu, kde najdete naši branku.