fbpx

Zahájení školního roku 21/22

Od pondělí 23.8. začíná naplno fungovat sekretariát – optimální je používat pro komunikaci email sekretariat@medialnigrafika.cz.

Od 23.8. začínáme s opravnými zkouškami a doklasifikacemi. Rozpisy najdete v Bakalářích na nástěnce školy.

Školní rok zahájíme 1.9. třídnickými hodinami dle rozpisu, který najdete v Bakalářích a v této aktualitě zde. Pro rozřazení do tříd u prvňáků bude u vchodu služba se seznamy. Seznamy publikovat nebudme. Dle doporučení MZ a MŠMT proběhne zahájení v jednotlivých třídách formou třídnických hodin bez doprovodu. Případný doprovod u prvních ročníků počká své svěřence mimo areál školy (cca 1 hodinu). V rámci třídnické hodiny dostanou všichni studenti potvrzení o studiu pro rok 2021/2022. Dřív to není ze zákonných důvodů možné.
Třídní hodina bude zahájena testováním na covid. Testování nepodstupují děti a žáci, kteří splní podmínky stanovené pro bezinfekčnost po očkování (14 dnů po plně dokončeném očkování) nebo po prodělaném onemocnění covid-19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na covid-19), případně dítě nebo žák, který doloží negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě. Návod k testu dodaném MŠMT najdete zde. Zde najdete Vyjádření MŠMT k dezinformacím o aktuálních protiepidemických opatřeních ve školách.

Od 2. září zahájíme vyučování podle rozvrhu pro lichý týden. Rozvrh najdete v pdf formátu zde. Nový rozvrh se vám v bakalářích zobrazí až 1.9.